III Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej w Halowej Piłce Nożnej Zawoja 2019

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem adwokata Stanisława Peruckiego – Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej oraz adwokata Stanisława Estreicha – Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, a także naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów wszystkich zawodów prawniczych na III Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej w Halowej Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2019 r. w hotelu „Beskidzki Raj” w Zawoi. 

Koszt udziału w imprezie wynosi 550 zł od osoby. Prosimy o dokonywanie wpłat w terminie do 15.10.2019 r. na specjalnie utworzony w tym celu rachunek bankowy Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej o nr: 73 1020 1390 0000 6502 0632 3101

W tytule przelewu prosimy wskazać: „Szkolenie zawodowe Zawoja 2019″

Koszt obejmuje: udział w imprezach sportowych, woda i napoje chłodzące dla uczestników zawodów sportowych oraz kibiców, ubezpieczenie NNW dla uczestników zawodów sportowych, udział w imprezach towarzyszących, wyżywienie w trakcie całego pobytu, udział w szkoleniu zawodowym oraz korzystanie z atrakcji hotelu Beskidzki Raj.

Sponsorzy zapewniają wartościowe upominki i pamiątki dla każdego uczestnika imprezy, a ponadto nagrody dla laureatów zawodów sportowych.

Wobec spodziewanej liczby ponad 200 gości, w tym co najmniej 16 drużyn, podobnie jak w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się zarezerwować cały ośrodek na wyłączność.

Z uwagi na liczne zainteresowanie, o zakwalifikowaniu do udziału w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe wraz z  potwierdzeniem wpłaty prosimy przesłać na adres e-mail: advocup2018@gmail.com

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu imprezy oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się w załączeniu wiadomości.

Z poważaniem
Organizatorzy

Posted in Ogólne, Sport.