Piknik Rodzinny Adwokatury Bielskiej – 1.07.2018

W dniu 1 lipca 2018 r. na obiekcie sportowym REKORD odbył się Piknik Rodzinny Bielskiej Adwokatury. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Panowie gonili za piłką na profesjonalnych boiskach, a dzieci korzystały z licznych atrakcji.

W trakcie pikniku zaszczyciła nas swoją obecnością utytułowana bielska tenisistka – Ewa Antkiewicz, która poprzez zabawę z rakietą i piłeczkami zainteresowała dzieciaki grą w tenisa. Było również malowanie twarzy, chodzenie na szczudłach, puszczanie baniek mydlanych, zjeżdżalnia, oraz zabawki dla dzieci, a na twarzach najmłodszych widać było zadowolenie.

Jak na piknik przystało nie zabrakło również kiełbasek, szaszłyków i słodkości.

W trakcie pikniku rozgrywane były także mecze piłkarskie. Ich formuła była jednak bardzo swobodna, gdyż w ten dzień liczyła się dobra zabawa i miło spędzony czas. Na boisku rywalizowała drużyna Izby Adwokackiej w Katowicach, dwie ekipy składające się z przyjaciół Bielskiej Izby i oczywiście nasza reprezentacja – przygotowująca się do Spartakiady Prawników. W trakcie pikniku dwukrotnie nasi reprezentanci mierzyli się, z wyróżniającą się na poziomie ogólnopolskim, drużyną Katowic. Spotkania były bardzo emocjonujące, mimo, że w obu przypadkach bielszczanie ulegli. Katowice w ten dzień były drużyną nie do przejścia, gdyż wygrali wszystkie swoje mecze. Nie obyło się jednak bez miłych akcentów, gdyż na koniec, w rywalizacji z gośćmi z Wadowic, nasza ekipa pewnie wygrała w stosunku 6-1. Bez wątpienia rozgrywki te zaliczyć należy do udanych. Była to też cenna lekcja dla naszej drużyny przed zbliżającą się Spartakiadą.

Za organizację Pikniku ogromne podziękowania należą się adw. Krzysztofowi Lewandowskiemu i adw. Karolowi Dudziakowi.

Sportowa ORA

link do zdjęć

Posted in Galeria, Ogólne.